همزمان با نمایشگاه گردشگری تهران؛ جایزه گردشگری راه بلد اهدا می شود

0
عکس ها از: مسعود انصاری

نخستین نشست هم اندیشی اهدای جایزه گردشگری “راه بلد” صبح روز دوشنبه ـ ۲۲ مردادماه ۹۷ ـ در محل اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران برگزارشد.

به گزارش راه بلد، حاضران در این نشست که با حضور رییس و اعضای کمیسون گردشگری اتاق بازرگانی ایران، رئیس هیات مدیره کانون انجمن های صنفی راهنمایان گردشگری سراسر کشور، نماینده انجمن تخصصی خوراک و نوشیدنی، نماینده انجمن مدیریت کیفیت ایران و فعالان وکارشناسان حوزه گردشگری برگزارشد، ضمن تقدیر از ابتکار برگزاری این رویداد، که می تواند سبب افزایش کیفیت خدمات در حوزه گردشگری شود، نسبت به رویه انتخاب کارشناسی شده شاخص ها و ضوابط اهدای این جایزه تاکید کردند.
حاضرین همچنین توجه به حوزه هایی همچون نوآوری، کارآفرینی، استارتاپ ها، محیط زیست، برندسازی، مشتری مداری، سفرنویسی و توسعه صنایع دستی و خانگی را لازمه برگزاری موفق و متفاوت این جشن دانستند.

ابراهیم اصغری قاجاری رئیس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران با اعلام حمایت همه جانبه این کمیسیون از برگزاری جشن راه بلد، آن را اتفاقی انگیزه بخش برای بخش خصوصی دانست و با اشاره به اینکه تمام کاندیداهای دوره دوازدهم ریاست جمهوری بر توسعه گردشگری در برنامه های خود تاکید داشتند، افزود: کارشناسان بهترمی دانند که اکنون جایگاه گردشگری در کشور چگونه است. از این رو اتاق بازرگانی با کمیسیون های گردشگری خود در سراسر کشور، تمام تلاش خود را در حمایت از این حوزه به کار می بندد.

جشن اهدای “جایزه گردشگری راه بلد” به همت و ابتکار رسانه راه بلد و با حمایت و همراهی کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران در بهمن ماه سال جاری هم زمان با دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران برگزار خواهد شد. / گزارش از: سیمین ثقفی

لینک کوتاه: rahbalad.news/KmHTc

دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بنویسید

نظر خود را وارد نمائید.
لطفا نام خود را وارد نماید