هتل زرافه ای

0

هتلی کوچک و رویای در فاصله ای سی دقیقه ای از نایروبی پایتخت کنیا که تحت نظارت مرکز حفاظت از زرافه های در حال انقراض روتشیلد است. عمارت زرافه در سال ۱۹۳۲ توسط دیوید دانکن از نوادگان یک کنت اسکاتلندی در ملک ۱۲هکتاری شخصی واقع در پارک ۱۴۰ هکتاری جنگلهای بومی حومه نایروبی ساخته شد . این ملک تنها زیستگاه به جا مانده از نسل زرافه های در حال انقراض کنیا ، معروف به روتشیلد است .
گردشگران سراسر جهان در تورهای سفر به شرق آفریقا اقامت و بازید از عمارت زرافه را در برنامه ی خود جای میدهند.هتلی کوچک اما بسیار زیبا ، بهشتی که رؤیای تعبیر شده ی دوستداران طبیعت و حیات وحش است. هتلی با میزبان هایی مهمان نواز و حرفه ای که وظیفه میزبانی را به بهترین وجه به انجام میرسانند و آشپزخانه ای بین المللی که با بهترین و سالم ترین غذاها از مهمانان پذیرایی میکنند.
جنگل های انبوه اطراف ، محوطه بسیار زیبا و ساختمانی که نمای آن را گیاهان خزنده پوشانده جذابیت این بنا را صد چندان کرده . این هتل ۱۰ اطاق دارد که ۸ اطاق آن استاندارد و شامل : ۳ اطاق دبل ، ۴ اطاق تویین ، یک اطاق سه نفره و ۲ سوئیت خانوادگی با ظرفیت ۵ نفر است. همچنین در اینجا امکانات ویژه ای هم برای معلولان فراهم کرده اند. اتصال wifi در تمام هتل در دسترس است .نایروبی در ارتفاع ۱۷۹۵ متری بالاتر از سطح دریا قرار گرفته است که به این واسطه شب های خنک و روزهای گرم انتظار شما را میکشند. و از آن جایی که در فاصله کمی از خط استوا قرار دارد. تفاوت بین فصول حداقل است.و فقط در ماه های جولای و جون هوا کمی خنک تر است . هتل تنها در ماه می برای تعمیرات سالیانه تعطیل می باشد.در تمام طول سال اطاق های هتل رزرو است . وجالب است بدانید تمام درآمد هتل صرف هزینه پروژهای حفاظتی و تحقیقاتی زرافه ها می شود.

 

 

 

دیدگاه خود را در خصوص این مطلب بنویسید

نظر خود را وارد نمائید.
لطفا نام خود را وارد نماید